Proje ve Tasarım Çözümleri

INOTEK, LAN, WAN, Kablosuz ağlarda müşteri ihtiyaçları doğrultusunda bütünleşmiş çözümler sunan, finans, otel, hastane, eğitim kurumları, kamu, üretim tesislerinde başarılı çalışmaları olan, İstanbul, Diyarbakır ve Ankara’da konumlanmış uygulamada kendi ekibiyle ISO 9001:2008 standartlarında hizmet veren sektörde lider firmalar arasındadır.

WAN, Geniş Alan Ağı Projelendirme

INOTEK, Veri merkezi ve şubelerinin yüksek performanslı güvenilir ağ tasarım ve uygulamaları ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre Türk Telekom hatları, ISP hizmeti veren kuruluşların çözümleri, gerektiğinde Lazer Optik bağlantılar ile uygulamalar yapmaktadır. Çözümlerimizde WAN optimizasyonu, LL, Fiber, VPN, Routing Protokolleri, Ağ Yedekleme ( 3G, Gshdsl,Adsl), Ağın izlenmesi ve yönetimi, helpdesk, bakım, destek hizmetleri verilmektedir.

LAN, Yerel Alan Ağı Projelendirme

INOTEK, ölçeklenebilir, esnek, müşteri odaklı anahtarlama çözümlerini, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarımlar ile sunmaktadır. Yerel Ağlarda erişim güvenliğin sağlanması, izlenmesi, verimliliğini arttırmak için performans ölçüm çalışmaları, tasarımı, kurulumu, yönetimi, bakım ve destek hizmetlerini vermektedir.

Wireless, Kablosuz İletişim Ağı Projelendirme

Günümüzde kablosuz iletişimin arttığı ve farklı alanlarda yaygın kullanıldığı görülmektedir. Kablosuz iletişim kablolu iletişimin bir alternatifi değil, tamamlayıcısıdır. Şirket ve kurumların kablolu ağlarını genişletmesinde, geçici çalışma gruplarının oluşturulmasında, kablo ile iletişimin mümkün olmayan alanlarında, mobil çalışanların ağ erişimi kablosuz iletişim ile sağlanmaktadır.INOTEK, RFID projelerinde başarılı tasarım, ölçümleme ve uygulamaları ile otomasyon sistemleri satan firmaların geliştirdiği projelerde kablosuz iletişim tasarımlarını başarı ile uygulamaktadır.