Hakkımızda

2009 yılından itibaren bilişim ve yazılım sektörlerindeki tecrübelerimiz ile birçok kurumsal marka,resmî kurumlar ve sektörü fark etmeksizin bize ihtiyacı olan her işletme ve girişime çözüm ortağı olduk. Sadece sorunları çözmedik, aynı zamanda gelebilecek sorunları da ön görerek kapsamlı bir sonuca ulaşmaya gayret ettik.İnotek ailesi olarak kendimize has çözüm yolları geliştirerek, müşterilerimize zaman kazandırdık ve iş akışlarını aksatmadan kendi alanlarında başarıya ulaşmalarına katkıda bulunduk. Kazandığımız her başarı sonrasında sektörümüzde ki yeteneklerimizi keşfederek gücümüze güç kattık.

Çözüme ulaştırdığımız her sorun bizde birer enerji etkisi oluşturdu. Kendimizi, gücümüzü ve yeteneklerimizi keşfettikçe daha çok problem aradık ve daha çok çözüm geliştirdik. Biz başardıkça çözüm ortaklarımız da başardı. Zamanı pratik bir şekilde değerlendirerek çözüm odaklı ilerliyoruz ve engel tanımıyoruz.

Misyonumuz;

Resmi kurumlar, altyapı firmaları ve özel sektöre yönelik, güncel ve dinamik teknolojiye sahip, yenilikçi, ölçülebilir ve ölçeklenebilir çözüm odaklı teknoloji sistemlerin, bize danışan her sektörün dinamik yapısına göre uygunluğunu tespit ederek kurulumunu tamamlamak.

Vizyonumuz;

Sektörden edindiğimiz teknolojik deneyimlerle geleceği tasarlarken, pratik çözüm yöntemlerimizi iş akışlarına entegre ederek iş ortaklarımızı ve işlerini geleceğe taşımaktır.