E-posta Geçişi

İşletmenizde halen kullanmakta olduğunuz Mail sunucu hizmetinizi profesyonel bir şekilde Açık Kaynak Kodlu Zimbra’ya taşıyoruz. Zimbra mail sunucusu Microsoft Exchange e-posta platformuna alternatif olarak kullanılabilen bir mail sunucu hizmetidir.Kullanıcıların e-posta göndermesini sağlamak ve dışarıdan gelen e-postaları karşı kullanıcıya iletmek üzere tasarlanan gelişmiş ve kolay ara yüze sahiptir. Linux işletim sistemleri üzerinde çalışan açık kaynak kodlu olması nedeniyle ek modüller başarıyla sisteme dâhil edilebilir. Zimbra posta sunucusu, farklı dağıtım listeleri ve yüksek kapasitedeki eposta kutuları oluşturabilir. Ayrıca verimli bir ortak çalışma platformu oluşturabilmektedir. Zimbra e-posta, grup takvimi, paylaşılmış görevler, çevrim içi doküman yönetimi gibi üstün özelliklere sahiptir.

Zimbra senkronizasyon ile size gelen bir maili, bilgisayarınızda okuduğunuzda mailinizin kurulu olduğu başka bir cihazda da okunmuş olmaktadır. Ya da iş yerinden göndermiş olduğunuz bir maili evde bilgisayarınızdan baktığınızda gönderilmiş öğeler kutusunda görebilirsiniz. Gelen mailleriniz otomatik senkronizasyon özelliği ile direk gelen kutunuzda görünmektedir.

Zimbra ile ajandanızı diğer iş arkadaşlarınız ile paylaşabilir, toplantı ve organizasyonlarda ekip arkadaşlarınız ile etkileşim halinde olabilirsiniz. Randevu oluşturabilir ve alarm üretmesini sağlayabilirsiniz. Başka e-postalarınızı Dış hesap olarak ekleyebilir takviminizi Zimbra’ya senkronize edebilirsiniz. Bir takvimde yaptığınız herhangi bir değişiklik, yeni etkinlikler, etkinliklerde yapılan güncellemeler ve silinmiş etkinlikler dâhil olmak üzere diğerine senkronize olur.

Zimbra Mail Sunucusunun Sağladığı Hizmetler;
Mail
Takvim
Adres Defteri
Dosya Paylaşımı
Web Client
Mobil Client
Diğer Yazılımlar ile tam uyum
Geliştirilebilirlik
Tüm bu özelliklerden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Device